SIELOS, DVASIOS IR DIEVO SISTEMOS SAMPRATA

DARNOS DIDVALSTYBĖ: Sielos Vartai. Sielos samprata Irano filosofijoje


Žmogaus pateiktas klausimas man :
Sveiki, mano vyras mirė prieš puse metų, tačiau iki šiol nežinau jo mirties priežasties. Susidaro toks įspūdis, kad tyrėjai tyčia vilkina byla. Ar parapsichologai gali susisiekti su dvasiomis ? Ar jie gali matyti, ar žmogus miręs sava mirtimi ?
Klausia: erixa80 (2009-10-20 13:14:15)
Mano atsakymas:
Įmanoma susisiekti su žmonių Dvasiomis, tokį reiškinį aš buvau patyręs nekartą gyvenime... tai nežemiškas jausmas ir situacijos, iš kurių galima viską pasakyti apie buvusį žmogų, jo charakterį ir t.t.,
Žmogaus sieloje žemiškų įvykių informacijos nėra , siela tik apie žmogų ir jo savybes, tokias kaip charakteris ir kiti visi žmogaus bruožai turi informaciją , nes siela ir yra pati paties žmogaus informacija. Informacija, ko Jūs klausiate, randasi To žmogaus Dieviškame fragmente, kitaip pasakius pačioje Dievo Sistemoje... Žmonės fragmentus vadina : Mano vidinis „AŠ“ tam tikroje prasmėje. ĮMANOMA iš Dievo išgauti informacija, kuri yra įrašyta į atmintį. Dieviški fragmentai turi atmintis, Jų visas bendravimas tarpusavyje ir sudaro Dievo Sistema, tai Dievo vadinamas kompiuteris yra, nors Dievo sistemoje egzistuoja ir pats Dievas Tėvas ( branduolys - centras ), bei Kristus, visa tai yra Dievo Sistema. TAI YRA IŠTIRTA MOKSLUI NEPAAIŠKINAMAIS REIŠKINIAIS IR SITUACIJOMIS. Aš gaunu iš Dievo informacijas, tačiau, jos neišlieka mano atmintyje, nes tos informacijos aplenkia mano, kaip žmogaus (smegenis) , jos „praplaukia“ ir neužsifiksuoja mano smegenyse, todėl, aš jas prisimenu tik tam tikrose situacijose, o ne visada... Įmanoma sužinoti man toks dalykas, ko klausiate, tik per Dievo programas.
Atsakė: Parapsichologas - Mediumas Vidmantas (2009-12-16 12:56:48)
Jūs klausiate " ar parapsichologai gali susisiekti su dvasiomis".... Mano atsakymas būtų : GALI, TIK PER DIEVO TAM TIKRĄ PROGRAMĄ, nes dvasia ir yra sielos ir Dieviško fragmento junginys . Siela + Dievo fragmentas ir yra DVASIA.
Atsakė: Parapsichologas - Mediumas Vidmantas (2009-12-18 11:06:25)
Dievo fragmentas tai savarankiškai protaujanti Dievo sistemos dalis, kuris turi atmintį ( fragmentai sukūrė saulės sistemą ir mūsų planetą, jie atsirado iš Dievo Tėvo - branduolio - centro. Jų yra milijardai milijardų, nes kiekviena gyvybė turi fragmentą, egzistuoja ir neutralūs fragmentai ). Fragmentai yra susieti ( surišti ) tarpusavio bendravimu ir įvykių , bei visų situacijų visatoje kūrimu. Pagrindinis fragmentų valdymas vyksta per Dievą - Tėvą - branduolį - centrą, kuris valdosi iš Jėzaus Kristaus fragmento, tai yra Jėzaus Dvasios.
Pasirašo : DIEVAS !

DIEVAS ABSOLIUTAS

DIEVAS ABSOLIUTAS! - Vidmantas Grinčiukas

APIE AUTORIŲ :

AUTORIUS GYMĖ 1969 metais LIETUVOJE, ROKIŠKIO RAJ., JUŽINTUOSE ( Južintų apylinkėje ). GIMIMO laikas : 1969.08.17. AUGO IR MOKĖSI ROKIŠKIO RAJ. KAMAJŲ APYLINKĖJE, DUOKIŠKYJE. BAIGĖ UTENOS POLITECHNIKUMĄ ir dirbdamas mokėsi KAUNO TECHNOLOGIJOS UNIVERSITĖTE specialybės kursais elektrotechnikos INŽINIERIJĄ.

Nuo mažens pradėjau domėtis dvasine sritimi ir visą gyvenimą buvau su ja susietas, nes 50 metų pragyvenau be sąmoningos nuodėmės !

GYVENDAMAS TYRINĖJAU DIEVĄ, mano tyrimai parodė neįtikėtinus REIŠKINIUS, nes pavyko pilnai ištirti DIEVĄ ! Ištyriau visapusiškai BE MATERIJĄ !

AUTORIUS : INDIGO ( KRISTAUS LOGAS ) - Vunderkindas.

– Vidmantas Grinčiukas -

Pasirašo : DIEVAS !